اختراع استرس دندان پزشکی دندانپزشکی

اختراع: استرس دندان پزشکی دندانپزشکی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار اجتماعی برگزاری مراسم دهه اول محرم بدون هیچ مشکلی/ پایتخت کشور عزیزمان ایران دارای بیش

وزیر کشور با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت همکاری مردم در همه حوزه‌های اداره کشور افزود: اولویت ما در حوزه اقتصاد، زیاد کردن همکاری مردم است. 

برگزاری مراسم دهه اول محرم بدون هیچ مشکلی/ پایتخت کشور عزیزمان ایران دارای بیش

وزیر کشور: برگزاری مراسم دهه اول محرم بدون هیچ مشکلی/ پایتخت کشور عزیزمان ایران دارای بیشترین حجم آسیب اجتماعی

عبارات مهم : امنیت

وزیر کشور با تاکید بر لزوم بهره گیری از ظرفیت همکاری مردم در همه حوزه های اداره کشور افزود: اولویت ما در حوزه اقتصاد، زیاد کردن همکاری مردم هست.

به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در مراسم تکریم از خدمات سیدحسین هاشمی استاندار سابق پایتخت کشور عزیزمان ایران و معارفه محمدحسین مقیمی، استاندار تازه تهران، گفت: از سال 1371 آقای هاشمی زمانی که هر دو در مجلس شورای اسلامی نماینده بودیم می شناسم. از همان موقع ایشان را به عنوان فردی پاکدست و زحتمکش می شناسم و این آشنایی روز به روز زیاد کردن پیدا کرد و ظرف چهار سالی که ایشان در تصدی استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران بودند، همین روحیه را از خود نشان دادند.

برگزاری مراسم دهه اول محرم بدون هیچ مشکلی/ پایتخت کشور عزیزمان ایران دارای بیش

وی افزود: سیدحسین هاشمی از توان بالایی در اداره شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به عنوان پایتخت ام القرای اسلام، توام با موفقیت داشتند. روحیه وقت گذاری و اخلاق حسنه و بهره گیری از همه ظرفیت های موجود در همه حوزه ها از شاخصه های ایشان بود.

وزیر کشور با تاکید بر اینکه از این بعد از سیدحسین هاشمی در جایگاه قائم مقامی وزیر کشور بهره گرفته خواهد شد، افزود: ایشان در جایگاه قائم مقامی وزیر کشور قرار می گیرند تا ایفای نقشی در سطح ملی داشته باشند.

وزیر کشور با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت همکاری مردم در همه حوزه‌های اداره کشور افزود: اولویت ما در حوزه اقتصاد، زیاد کردن همکاری مردم است. 

رحمانی فضلی در خصوص استاندار تازه پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز گفت: آقای مقیمی هم از تجربه، تدین و پشت کار بسیاری برخوردار هستند و هم برخوردهای کارشناسانه ایشان ظرف سال های گذشته مورد استفاده قرار گرفته هست. ایشان در پست های استانداری، معاونت سیاسی و قائم مقامی وزیر کشور حضور داشتند.

وزیر کشور ادامه داد: بی تردید پایتخت کشور عزیزمان ایران الگوساز است و منشاء صدور جریانات متفاوت کل کشور محسوب می شود. لذا جهت پایتخت کشور عزیزمان ایران باید به صورت خاص وقت گذاشت. امیدواریم آقای مقیمی با هماهنگی هایی که در سطح استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در حوزه های متفاوت از جمله مجلس شورای اسلامی و شورای اسلامی شهر شکل گرفته هست، بهره کافی را ببرند. باید در پایتخت کشور عزیزمان ایران با قوت و توفیقات زیاد کارها را پیش ببریم و شاهد توسعه متوازن در پایتخت کشور عزیزمان ایران باشیم.

اولویت ما در اقتصاد زیاد کردن همکاری مردم خواهد بود

برگزاری مراسم دهه اول محرم بدون هیچ مشکلی/ پایتخت کشور عزیزمان ایران دارای بیش

رحمانی فضلی در بخش دیگری از صحبت های خود درخصوص توسعه متوازن در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در حوزه اقتصادی، اولویت توسعه اقتصاد مقاومتی هست. لذا استاندار ما باید با هماهنگی دستگاه ها به صورت برنامه ریزی شده است و مدون سیاست های اقتصاد مقاومتی را به پیش ببرد. باید از ظرفیت مردم در حوزه های متفاوت استفاده کنیم. بنابراین اولویت ما در اقتصاد زیاد کردن همکاری مردم خواهد بود.

وی افزود: در حوزه سیاست نیز توسعه سیاست داخلی که مشمول بر مواردی از جمله صیانت از آزادی های فردی و گروهی، برگزاری انتخابات قانونی، تقویت و زیاد کردن همکاری مردم می شود را مدنظر قرار دهیم.

وزیر کشور با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت همکاری مردم در همه حوزه‌های اداره کشور افزود: اولویت ما در حوزه اقتصاد، زیاد کردن همکاری مردم است. 

وزیر کشور تاکید کرد: ما نمی توانیم این شرایط امن و آرام سیاست داخلی را بدون هماهنگی قوه قضاییه قوه مجریه، نیروی انتظامی، گروه ها و احزاب و همکاری موثر مردم و… پیش ببریم. امروز منزل احزاب کار خود را انجام می دهد و هیچ مجوزی پشت درب ها قرار نگرفته هست. باید در جهت صیانت و تقویت شرایط موجود تلاش کنیم.

رحمانی فضلی با اشاره به وجود آسیب های اجتماعی در سطح استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: ما وارث شرایط تعیین شده است بیش از 70 ساله گذشته هستیم. لذا اگر نتوانیم در حوزه برنامه ریزی و بودجه ریزی تغییری ایجاد کنیم، نمی توانیم بر آسیب ها فائق آییم. باید عوض کردن و تحول اساسی در ساختارها داشته باشیم در غیراینصورت روند مهاجرت از دِه به شهرها ادامه پیدا خواهد کرد و در پی آن عدم توازن و تعادل را شاهد خواهیم بود.

برگزاری مراسم دهه اول محرم بدون هیچ مشکلی/ پایتخت کشور عزیزمان ایران دارای بیش

وی افزود: در حوزه آسیب های اجتماعی 4 جلسه رهبری معظم انقلاب وقت گذاشتند و سیاست گذاری کردند. باید همین سیاست ها را پیگیری کنیم. متاسفانه زیاد حجم آسیب های اجتماعی در پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود دارد که باید استاندارمان به آن توجه کند. بی تردید استاندار ما باید بیشترین میزان تعامل و همکاری را میان دستگاه های اجرایی استان ایجاد کند.

وزیر کشور تاکید کرد: برنامه های دولت در انتخابات آزاد و قانونی اعلام شده است و مردم برهمین اساس به دولت رای دادند لذا این برنامه ها باید به درستی اجرا شود چراکه خواست مرد هست. لذا بی تردید از افرادی استفاده می شود که به اجرای این برنامه ها اعتقاد داشته باشند. باید از مدیرانی که اعتقاد به برنامه های دولت دارند در تصدی پست های مدیریتی استفاده شود.

رحمانی فضلی در بخش دیگری از سخنان خود به عنوان امنیت استان پایتخت کشور عزیزمان ایران اشاره کرد و افزود: امنیت پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت ما مهم است و باید در همه حوزه ها برقرار شود. بی تردید امنیت پایدار از نظر ما امنیت مردم است و همه باید در آرامش و امنیت باشند. گواهی می دهم در چهار سال گذشته انسجام و وحدت بالایی در میان شوراهای تامین وجود داشته لذا با عقلانیت به سمت امنیت حرکت کردیم و در این حوزه نیز مشکلی نداریم. قطعا امنیت همانند هوای است که استنشاق می کنیم. جهت مثال همین مراسم عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) در سطح گسترده ای در کشور برگزار می شود که بحمدالله بدون هیچ مشکلی این مراسم در دهه اول برگزار شد. بی تردید استاندار ما در استان به عنوان رییس شورای تامین نقش اساسی در ایجاد امنیت و آرامش ایفا خواهد کرد.

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | سیاست | همکاری | برنامه | برنامه ریزی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs