اختراع استرس دندان پزشکی دندانپزشکی

اختراع: استرس دندان پزشکی دندانپزشکی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار بین الملل پلیس صهیونیستی نتانیاهو را به رشوه‌خواری و کلاهبرداری متهم کرد

دادگاه صلح رژیم صهیونیستی در “ریشون لتزیون” عصر پنجشنبه انتشار هر گونه خبری راجع به تحقیقات صورت گرفته راجع به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دو پ

پلیس صهیونیستی نتانیاهو را به رشوه‌خواری و کلاهبرداری متهم کرد

پلیس صهیونیستی نتانیاهو را به رشوه ذلت و کلاهبرداری متهم کرد

عبارات مهم : ممنوع

دادگاه صلح رژیم صهیونیستی در “ریشون لتزیون” عصر پنجشنبه انتشار هر گونه خبری راجع به تحقیقات صورت گرفته راجع به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دو پرونده “۱۰۰۰” و “۲۰۰۰” را تا تاریخ ۱۷ سپتامبر آینده ممنوع اعلام و در عین حال، نتانیاهو را به دست داشتن در کلاهبرداری و رشوه ذلت متهم کرد.

به گزارش ایسنا، مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از منابع قدس اشغالی گزارش داد، دیوان صلح رژیم اشغالگر قدس به درخواست پلیس انتشار هر گونه اطلاعات راجع به تحقیقات صورت گرفته اطراف اتهامات مطرح شده است علیه نتانیاهو را ممنوع اعلام کرد.

پلیس صهیونیستی نتانیاهو را به رشوه‌خواری و کلاهبرداری متهم کرد

قاضی “عینات رون” با صدور این حکم، انتشار هر گونه اطلاعات راجع به پرونده های تحقیق تشکیل شده است بر اساس بیانات “آری هارو” مدیر سابق دفتر نتانیاهو را ممنوع کرد.

در همین حال، روزنامه هاآرتص به نقل از منابع آگاه اعلام کرد که بر اساس اطلاعات جمع آوری شده است در جریان تحقیقات، نتانیاهو متهم به فساد، کلاهبرداری، رشوه ذلت و خیانت در امانت است و در یادداشت ارائه شده است از سوی پلیس به دادگاه به این اتهامات اشاره شده است است.

دادگاه صلح رژیم صهیونیستی در “ریشون لتزیون” عصر پنجشنبه انتشار هر گونه خبری راجع به تحقیقات صورت گرفته راجع به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دو پ

شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی هم اعلام کرد، نتانیاهو متهم مهم پرونده های ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ هست، ولی پلیس انتشار هر گونه خبری راجع به تحقیقات صورت گرفته از “آری هارو” و مذاکرات انجام شده است با او جهت امضای توافقنامه استشهاد ملکی را ممنوع اعلام کرده هست. پلیس اعتقاد است که هارو اطلاعات دیگری هم راجع به پرونده ۳۰۰۰ مربوط به زیردریایی های خریداری شده است از آلمان در اختیار این نهاد قرار خواهد داد.

گفتنی است که پلیس صهیونیستی از مدت ها قبل نتانیاهو را به خاطر اتهامات فساد، کلاهبرداری و رشوه ذلت تحت بازجویی و تحقیق قرار داده هست، ولی هنوز نتیجه های این تحقیقات و بازجویی ها اعلام نشده است.

واژه های کلیدی: ممنوع | انتشار | پرونده | تحقیقات | اطلاعات | نتانیاهو | صهیونیستی | کلاهبرداری | رژیم صهیونیستی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs