اختراع استرس دندان پزشکی دندانپزشکی

اختراع: استرس دندان پزشکی دندانپزشکی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار حوادث افشای راز پرایدی که با چادر پوشانده شده است بود

پلیس در یک عملیات مسلحانه راز پرایدی را که از آن صداهای عجیبی شنیده می‌شد، برملا کرد. 

افشای راز پرایدی که با چادر پوشانده شده است بود

عبارات مهم : سواری

پلیس در یک عملیات مسلحانه راز پرایدی را که از آن صداهای عجیبی شنیده می شد، برملا کرد.

به گزارش گروه تحریریه سایت، شامگاه دوشنبه، چهارم دی ماه، هنگامی که تیم گشتی کلانتری طبرسی شمالی مشغول رصد حوزه استحفاظی خود بود، در خیابان نظام دوست به یک دستگاه ماشین سواری پراید که با چادر پوشانده شده است بود و سر و صداهای عجیبی از داخلش می آمد و مدام تکان می خورد، مشکوک شد.

مأموران گشتی پلیس جهت اینکه از این ماجرا سر در بیاورند، به سواری پراید نزدیک شدند و گوشه ای از چادر کشیده شده است روی ماشین را کنار زدند. دو مرد و یک زن جوان که در حال استعمال مواد مخدر صنعتی بودند، با دیدن صورت مردان سبزپوش قانون طوری واکنش‌ها کردند که انگار اتفاقی نیفتاده است.

افشای راز پرایدی که با چادر پوشانده شده است بود

مأموران از سه سرنشین پراید می درخواست کردند از خودرویشان پیاده شوند. با استعلام شماره پلاک انتظامی این سواری از مرکز خبر پلیس، مشخص شد که پراید دو روز پیش از منطقه آیت ا… عبادی دزدی شده است است.

با کنار رفتن پرده معما از این ماشین سواری و به دست آمدن اطلاعات، مأموران از سرنشینان این ماشین مسروقه درخواست کردند تا بدون هیچ حرکت اضافه ای ماشین را ترک کرده و پیاده شوند. دستوری که سرنشینان این ماشین از آن سرپیچی کردند و با ماشین به سمت مأموران حمله ور شدند. آن ها قصد داشتند با زیر گرفتن مأموران از مهلکه بگریزند، ولی اقدام به موقع یکی از افسران کلانتری نجفی و استفاده بهنگام او از اسلحه کمری اش موجب شد که ماشین متهمان از خیابان مهم منحرف و در یکی از مسیرهای فرعی قرار گیرد.

پلیس در یک عملیات مسلحانه راز پرایدی را که از آن صداهای عجیبی شنیده می‌شد، برملا کرد. 

زمینگیر شدن سارقان حرفه ای

با تمکین نکردن متهمان و فرار آنان از چنگ قانون، یکی از افسران زبده کلانتری طبرسی شمالی با به کارگیری قانون استفاده از سلاح دست به اسلحه خود برد و بعد از شلیک چند تیر هوایی، دو تیر به سمت بدنه این سواری پراید شلیک کرد. همین امر موجب توقف و زمین گیرشدن خودروی سارقین شد.

پس از متوقف شدن پراید، هرکدام از متهمان به سویی فرار کردند، ولی مأموران در اقدامی ضربتی دو نفر از آنان را دستگیر کردند. متهم زن پرونده به علت اینکه چادر مشکی به سر داشت از تاریکی هوا استفاده کرد و در بیابان های اطراف مخفی شد.

افشای راز پرایدی که با چادر پوشانده شده است بود

بعد از اینکه دو متهم دستگیر شده است به کلانتری طبرسی شمالی انتقال یافته شدند، جهت بیان توضیحاتی در برابر افسر تحقیق پرونده قرار گرفتند.

سردسته این باند حرفه ای دزدی در برگه اظهاراتش نوشت: به علت اعتیاد به مواد مخدر از خانواده طرد و در سنین جوانی آواره کوچه و خیابان شدم. جهت اینکه بتوانم هزینه مواد مخدرم و همچنین خورد و خوراکم را تأمین کنم، تصمیم گرفتم دست به دزدی بزنم. جهت همین با دزدی لوازم داخل ماشین کارم را شروع کردم و بعد از مدتی دست به دزدی ماشین زدم.

پلیس در یک عملیات مسلحانه راز پرایدی را که از آن صداهای عجیبی شنیده می‌شد، برملا کرد. 

این متهم ٢٧ساله که ١٠سابقه کیفری در پرونده اش دارد، گفت: زنی که به دنبالش هستید، هیچ نقشی در کارها من و همدستم نداشته و تنها جهت مصرف مواد مخدر در کنار ما بود.

دیگر متهم این پرونده که مردی ٣١ساله بود، در اعترافاتش به پلیس گفت: جهت تأمین هزینه مواد مخدر و نیز جای خواب تصمیم گرفتم با همدستی دوستم ماشین بدزدیم.

افشای راز پرایدی که با چادر پوشانده شده است بود

اعتراف صریح به دزدی پراید

متهمان بعد از تشکیل پرونده و اعتراف صریح به جرم صبح روز گذشته جهت ادامه تحقیقات به دادسرا انتقال یافته شدند.

معاون دادستان مشهد و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه چهار مشهد گفت: تیم گشتی کلانتری طبرسی شمالی طی رصد محیطی خود به ماشین موردنظر مشکوک شدند.

حجت الاسلام سید جواد حسینی افزود: مأموران بعد از اینکه ماجرا برایشان مشخص می شود از متهمان می خواهند بعد از ترک خودرو، خود را تسلیم قانون کنند، ولی راننده به این اخطار توجهی نمی کند و ماشین را به سمت افسر پلیس می راند. خوشبختانه این مأمور انتظامی در این اتفاق دچار جراحت نمی شود و تصویر العمل مناسبی از خود نشان می دهد.

وی تصریح کرد: متهم ردیف اول پرونده در اظهاراتش گفته که ماشین پراید توقیف شده است را در خیابان عبادی به دزدی برده است.

حسینی گفت: دو متهم دستگیرشده علاوه بر داشتن سابقه کیفری و زندان، به مصرف مواد مخدر صنعتی اعتیاد دارند که هر دو جهت ادامه پیگیری ها تحویل کارآگاهان پلیس آگاهی داده شدند.

معاون دادستان مشهد و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه چهار مشهد تأکید کرد: امروز دادسرا با افرادی که بخواهند با انجام اعمال خرابکارانه امنیت را از مردم بگیرند، به شدت برخورد خواهد کرد و مجرمان را به اشد مجازاتشان خواهد رساند.

واژه های کلیدی: سواری | ماشین | پرونده | خیابان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs